szkoła języków obcych kursy angielskiego dla dzieci kursy językowe
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła języków obcychszkoła języków obcychszkoła języków obcychszkoła języków obcych
Nowa matura i egzamin gimnazjalny - kursy językowe
Kursy językowe dedykowane tegorocznym maturzystom oraz uczniom 3-ciej klasy gimnazjum....
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieci
Angielski 50+! ONI JUŻ MÓWIĄ. A TY?
Martwisz się, że nie dasz rady...? Przyjdź do nas, a przekonasz się, że ... nie masz racji!
Język angielski dla każdego....
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górnicza
TABLICA MULTIMEDIALNA
Przekonaj się jak wyglądają zajęcia z interaktywną tablicą multimedialną
Szkoła języków obcych w Dąbrowie Górniczej
...
kursy językowe dąbrowa górnicza
kursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dzieci
ANGIELSKI PRZEZ SKYPE!
Nie masz czasu na dojazdy? Nie możesz pozwolić sobie na regularne zajęcia? Mamy coś dla Ciebie!
Język angielski przez Skype!
...
kursy językowe
Główne zalety nauki na odległość oraz opis możliwości platformy e-learningowej.
szkoła językowa dla dzieci
Okresowe informacje o nowościach i promocjach w naszej szkole językowej. Podaj swój e-mail, na który chcesz otrzymywać wiadomości
14-LETNIE DOŚWIADCZENIE

Czternastoletnie doświadczenie z pewnością zobowiązuje... Mamy nadzieję, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas. Te 14 lat to okres stałego rozwoju, wprowadzania do oferty nowoczesnych rozwiązań, polepszania jakości świadczonych usług - wszystko po to, by nasi uczniowie nie mieli wątpliwości, że nasza szkoła to najlepszy wybór.

 

CENTRUM EGZAMINACYJNE PTE

Dzięki uzyskanej akredytacji nasza szkoła uprawniona jest do przeprowadzania międzynarodowych egzaminów Pearson Tests of English oraz Pearson Tests of English for Young Learners. Są to egzaminy skierowane do osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Umożliwiają one zdobycie certyfikatu poświadczającego uzyskane kompetencje językowe. 

MAŁE GRUPY

W trosce o jakość nauczania proponujemy Państwu naukę w kameralnych grupach:
6-10 osób lub 3-4 osoby.

RÓŻNORODNOŚĆ KURSÓW
W naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kursy dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.
INTERAKTYWNA TABLICA MULTIMEDIALNA

W naszej szkole nauka języka obcego wspierana jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami techniki w zakresie edukacji. Przykładem może być tu interaktywna tablica multimedialna, której walory wykorzystujemy podczas naszych zajęć. Jest to urządzenie o wyglądzie dużej tablicy, współdziałające z komputerem i projektorem multimedialnym. Dzięki wykorzystaniu tablicy interaktywnej, nasze zajęcia zyskują na atrakcyjności, przez co wzrasta zaangażowanie uczniów i ich motywacja do nauki, znacznie podnosząc efektywność procesu nauczania.

E-LEARNING

Oferowane przez nas kursy wspomagane są możliwością nauki na odległość, przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy e-learningowej.

WIRTUALNY SEKRETARIAT
Aby ułatwić komunikację między uczniami naszej szkoły, ich rodzicami oraz sekretariatem proponujemy Państwu usługę tzw. "wirtualnego sekretariatu". Po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej każdy uczeń ma swobodny dostęp do informacji dotyczących jego osoby: ocen, frekwencji, raportów postępów, uwag lektorów itp.
RAPORT POSTĘPÓW UCZNIA
Trzy razy w roku szkolnym dla każdego ucznia sporządzany jest raport jego postępów. Jest to opisowa ocena wszystkich umiejętności językowych: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie, gramatyka oraz zaangażowanie. Raport zawiera również wskazówki od lektora, mające na celu osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w nauce.
ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się do naszej szkoły nie muszą Państwo wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie www test kwalifikacyjny i poczekać na telefon z sekretariatu szkoły.

NATIVE SPEAKERS
Aby uatrakcyjnić prowadzone przez nas zajęcia, część z nich prowadzona jest przez obcokrajowców, których ojczystym językiem jest nauczany przez nas język obcy.
DARMOWE INDYWIDUALNE KONSULTACJE
W przypadku nieobecności na zajęciach lub wystąpienia problemów, związanych ze zrozumieniem przekazywanych na zajęciach treści, każdy uczeń ma możliwość skorzystania z indywidualnych bezpłatnych konsultacji z lektorem, w celu nadrobienia zaległości.
DARMOWE KONWERSACJE
Raz w tygodniu w naszej szkole odbywają się zajęcia konwersacyjne z Native Speaker'em, które mają na celu poprawienie zdolności komunikacyjnych naszych kursantów.
RABATY
Dla naszych uczniów a także ich rodzin proponujemy korzystny system rabatowy. Dla każdego kolejnego członka najbliższej rodziny przewidujemy rabat w wysokości 15% wartości kursu. Przewidziany został także rabat za kontynuację nauki w kolejnym roku szkolnym.
PROGRAMY NAUCZANIA ZGODNE Z CEF
Program nauczania w naszej szkole zgodny jest ze standardami Common European Framework (Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).
SZKOLNA BLIBLIOTECZKA
W naszej szkole każdy uczeń ma możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych bezpłatnie wypożyczając książki, gazety oraz CD wydawnictw obcojęzycznych. Wszystkie materiały podzielone są na poziomy zaawansowania, aby każdy z łatwością znalazł odpowiednią dla siebie lekturę.
kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza
Strefa wyłącznie dla uczniów oraz lektorów Focus Lingua.
szkoła językowa
Krótki opis metod nauczania wykorzystywanych w naszej szkole.
szkoła językowa
język angielski dla dzieci
make a mountain out of a molehill
robić z igły widły, przesadnie traktować błahe sprawy

//Przykład//

You don't have to assume that the child has had an accident just because he's late - you're always making mountains out of molehills.
szkoła językowa Dąbrowa Górnicza
MULL OVER

If you mull something over, you think about it seriously and for a long time, often before deciding what to do.

Example

I mulled that question over for a while...

FOCUS LINGUA - szkoła językowa
ul. Bandrowskiego 1a
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 764 04 04
e-mail: dabrowa@focuslingua.pl

Język angielski, kursy angielskiego, kursy językowe, szkoła języków obcych