szkoła języków obcych kursy angielskiego dla dzieci kursy językowe
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła języków obcychszkoła języków obcychszkoła języków obcychszkoła języków obcych
Nowa matura i egzamin gimnazjalny - kursy językowe
Kursy językowe dedykowane tegorocznym maturzystom oraz uczniom 3-ciej klasy gimnazjum....
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieciszkoła językowa dla dzieci
Angielski 50+! ONI JUŻ MÓWIĄ. A TY?
Martwisz się, że nie dasz rady...? Przyjdź do nas, a przekonasz się, że ... nie masz racji!
Język angielski dla każdego....
kursy językowe dąbrowa górnicza
szkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górniczaszkoła języków obcych dąbrowa górnicza
TABLICA MULTIMEDIALNA
Przekonaj się jak wyglądają zajęcia z interaktywną tablicą multimedialną
Szkoła języków obcych w Dąbrowie Górniczej
...
kursy językowe dąbrowa górnicza
kursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dziecikursy angielskiego dla dzieci
ANGIELSKI PRZEZ SKYPE!
Nie masz czasu na dojazdy? Nie możesz pozwolić sobie na regularne zajęcia? Mamy coś dla Ciebie!
Język angielski przez Skype!
...
kursy językowe
Główne zalety nauki na odległość oraz opis możliwości platformy e-learningowej.
szkoła językowa dla dzieci
Okresowe informacje o nowościach i promocjach w naszej szkole językowej. Podaj swój e-mail, na który chcesz otrzymywać wiadomości

„Szkoła Focus Lingua bardzo pomogła mi w nauce j. angielskiego. Rzeczy, z którymi wcześniej miałam problemy, teraz są dla mnie łatwe i zrozumiałe. Atmosfera sympatyczna i miła. Jeżeli mam z czymś problem zawsze mogę liczyć na pomoc i wspólne jego rozwiązanie. Jak na razie nie zapowiada się, żebym zrezygnowała z nauki w Focus Lingua:)"

Anita Jarosińska

 

"Najlepsza szkoła, do jakiej chodziłam! Bardzo ładne, czyste sale i wykwalifikowani nauczyciele:)"

Magdalena Łabędzka

 

"Pół roku w Focus Lingua dało mi więcej niż 3 lata nauki w szkole. Zajęcia dopasowane do poziomu i wymagań uczniów, a wszystko to w naprawdę świetnej i luźnej atmosferze."

Edyta Wajda

 

"Zajęcia w Focus Lingua polecała mi sąsiadka. Teraz sama wszystkim polecam. W tej szkole poziom nauczania jest wysoki. Zajęcia prowadzone są w sposób zapewniający swobodę a jednocześnie profesjonalny przekaz informacji"

Anna Kościelińska

 

"Bez najmniejszym wątpliwości polecam szkołę Focus Lingua!
Pod - najbardziej istotnym dla mnie - względem merytorycznym zajęcia bez zarzutów; ograniczenia co do liczebności w grupie powodują podmiotowe podejście lektora i tym samym lepsze efekty nauki. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna; przyznaję, że z przyjemnością uczęszczam na zajęcia - są bezstresowe, ale z drugiej strony nauka nie jest pozbawiona motywacji.
Po roku nauki zapisałem tutaj również siedmioletniego syna, bynajmniej nie tylko ze względu na przydzielony mi z tego powodu rabat...
No i razem dołączamy do grona zadowolonych.
Naprawdę polecam."

Marcin Ścisłowski

 

"Do Focus Lingua rodzice zapisali mnie 6 lat temu. Myślę, że był to świetny wybór. W szkole panuje przyjazna atmosfera, lekcje nigdy nie są nudne. Na każde kolejne zajęcia chętnie przychodzę. Gdybym miała ponownie wybrać szkolę językową z pewnością byłaby to Focus Lingua"

Justyna Sikora

 

"Wybrałem tę szkołę 3 lata temu. Na początku miałem obawy co do marki szkoły, która nie była aż tak bardzo znana. Nie ukrywam, że myślałem też o kursach w innych placówkach, jednak w ostateczności postawiłem na Focus Lingua. Cieszę się ze swojego wyboru. Wiele się nauczyłem, a wiedza ta jest dobrze utrwalona dzięki wykwalifikowanym lektorom i ich indywidualnemu podejściu do ucznia. Wiadomo, że bez własnego wysiłku nie ma sukcesu - trzeba samemu zapracować - jednak do tego potrzebne są też osoby, które nas dopilnują i będą motywować:)"

Robert Surmacz - zadowolony uczeń Focusa 

 

 

„ Moim zdaniem szkoła językowa Focus Lingua jest szkołą o bardzo wysokim poziomie. Uczęszczam do niej już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest przyjazna, każdy może liczyć na indywidualne konsultacje. Szczególnie polecam kurs do matury rozszerzonej. Pomimo, że poziom jest wysoki, atmosfera nie jest napięta, a lektorzy poprzez sposób nauczania mobilizują ucznia do dalszej nauki.

Polecam tę szkołę wszystkim, niezależnie od wieku i poziomu wiedzy, bo tak naprawdę większość moich wiadomości została zdobyta właśnie tu, za co dziękuję wszystkim lektorom, którzy mnie uczyliJ

Aleksandra Janus

 

 

„W szkole panuje bardzo miła atmosfera, lektorzy bardzo elastycznie podchodzą do swoich uczniów. Profesjonalna szkoła.”

Iwona Marek

 

 

„Szkoła Focus Lingua to bardzo dobra szkoła językowa. Nauczyciele w niej są bardzo mili. Wymagają więcej niż nauczyciele w szkołach publicznych, co daje lepsze efekty w nauce. Chodzę do tej szkoły już 8 lat i naprawdę bardzo ją polecam. Gdyby nie Focus Lingua, naprawdę nie wiem czy cokolwiek pamiętałabym ze szkoły”

Aleksandra Nowak

 

 

„Wspaniała atmosfera i możliwości rozwoju. Niezastąpiony personel! Możliwość dopasowania czasu zajęć do indywidualnych potrzeb. Dzięki Focus Lingua zdam maturę rozszerzoną na 100% (bez żadnych problemów) POLECAM!”

Paweł Krawczyk

 

 

„Jestem zadowolona z zajęć, które odbywają się poprzez zabawę. Dziecko przyswaja słówka, świetnie się bawi i coraz więcej rozumie. Polecam taką formę nauki”

Viola Karnia (mama 6-cio letniej Oliwki)

 

 

„Moim zdaniem szkoła języków obcych Focus Lingua jest dobrym pomysłem dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę i zdolności. Dzięki dobrze wykształconym lektorom a także bardzo przyjaznej atmosferze, panującej zarówno podczas zajęć jak i w sekretariacie, nauka staje się nie tylko łatwiejsza ale też przyjemniejsza. Szkoła dysponuje dużą ilością ciekawych pomocy naukowych, przez co zajęcia w Focus Lingua stają się o wiele atrakcyjniejsze.

Serdecznie polecam szkołę Focus Lingua wszystkim, a przede wszystkim osobom, które chcą przygotować się do matury lub innych egzaminów”

Barbara Gach

 

 

„Szkoła językowa Focus Lingua w pełni spełnia moje oczekiwania. Wykwalifikowana kadra nauczycieli starannie i bardzo zrozumiale przedstawia podstawę programową. Jestem bardzo zadowolona i śmiało mogę powiedzieć, że moje wyniki w nauce uległy poprawie. Zdecydowanie polecam:)”

P. Dębowska

 

 

„W szkole Focus Lingua nauka jest prowadzona rzetelnie – od trzech lat uczy się tam dwójka moich dzieci (jedno w Focus Kids). Polecam tę szkołę bez zastrzeżeń. Opłaty można podzielić na miesięczne raty, jak również zapłacić za cały rok z góry, oczywiście z korzystnym rabatem. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów, którzy mają bardzo dobre podejście do dzieci.”

Diana Wolak (mama 6 letniego Denisa i 7 letniej Debory)

 

 

„Szkoła jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Poziom, metody oraz tempo dostosowane do poziomu grupy. Lektor (Pani Marzenka J) zaangażowana w 100%, przekazuje wiedzę w sposób bardzo łatwo przyswajalny. Na pewno jest to szkoła, którą będę polecać moim znajomym.”

Ewelina Borowik

 

 

„Jest to naprawdę dobra szkoła językowa, gdzie warunki do nauki są świetne a lektorzy oddani temu co robią. Na zajęciach panuje miła atmosfera.”

            Angelo Dybkowski

 

 

„W szkole panuje bardzo przyjemna atmosfera. Kursy dla dzieci są pozbawione stresu a nauka kojarzona jest z przyjemną zabawą.”

Aleksander Borcz (tata 6-cio letniej Oli)

 

 

 Szkoła języków obcych Focus Lingua to bardzo dobra szkoła. Wysoki poziom nauczania w tej szkole pomaga w szkolnym egzaminach i testach. Chodzę do tej szkoły już 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak bym sobie poradziła w szkole publicznej bez zajęć w Focus Lingua…”

Daria Nowak

 

 

„Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i przyjaznej dla kursanta atmosferze. Dzięki rzetelnym lektorom, po kilku miesiącach nauki czuję się na siłach, aby porozumieć się w tym języku. Polecam szkołę Focus Lingua wszystkim tym, którzy oczekują rzetelności i profesjonalizmu.”

Adriana Przybulewska-Kulesza

 

 

„Wysoki poziom, wiedza przekazywana rzetelnie (nawet najtrudniejsze zagadnienia wyjaśniane są w sposób zrozumiały). Duża liczba ćwiczeń przygotowujących do matury. Bardzo wymagający lektor, ale dzięki temu jestem pewien swojej wiedzy. Bardzo sympatyczna atmosfera.”

P.T.

 

 

 „Szkoła jest naprawdę dobra, kadra super (szczególnie Pani Joanna – bardzo wymagająca ale efekty są świetne). Naprawdę polecamJ

Z.M.

 

kursy angielskiego Dąbrowa Górnicza
Strefa wyłącznie dla uczniów oraz lektorów Focus Lingua.
szkoła językowa
Krótki opis metod nauczania wykorzystywanych w naszej szkole.
szkoła językowa
język angielski dla dzieci
make a mountain out of a molehill
robić z igły widły, przesadnie traktować błahe sprawy

//Przykład//

You don't have to assume that the child has had an accident just because he's late - you're always making mountains out of molehills.
szkoła językowa Dąbrowa Górnicza
MULL OVER

If you mull something over, you think about it seriously and for a long time, often before deciding what to do.

Example

I mulled that question over for a while...

FOCUS LINGUA - szkoła językowa
ul. Bandrowskiego 1a
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 764 04 04
e-mail: dabrowa@focuslingua.pl

Język angielski, kursy angielskiego, kursy językowe, szkoła języków obcych